Pokaz „Gothic&Rock” 2017 r.

Słowiański jedwab – len w odsłonie gothic&rock

to pokaz pełen mocy, dynamizmu i atmosfery, która na długo pozostaje w pamięci twórców, uczestniczek oraz tych wszystkich którzy mogli podziwiać jego efekty. Tegoroczna edycja to niesamowite widowisko – styl gothic ukazał mroczny klimat opowiadający o ludzkich problemach, do tego rock, który dodał mocy i dynamizmu, aż nogi same rwały się wejścia na wybieg razem z modelkami.

Wszystko osnute zostało magiczną i niepowtarzalną opowieścią ze szczęśliwym zakończeniem, bo jakżeby inaczej. Pokaz zakończył się kolejnym sukcesem. Nasze modelki poczuły blusa i zapomniały o szarej codzienności a wszyscy inni razem z nimi. Atmosfera, która towarzyszyła temu wydarzeniu nie jest często spotykana, bo tyle pasji, emocji i zaangażowania nie da się osiągnąć tak po prostu. Trzeba włożyć w to serce i czas, wtedy wszystko ma sens i sprawia, że warto być obecnym w takich chwilach, razem z nami.

Podczas tegorocznej edycji w projekcie wzięło udział 20 kobiet, które w cyklu przygotowań uświadomiły sobie, co to znaczy poczuć się piękną, jak wiele efektów daje wytężona praca oraz jak wielki potencjał drzemie w nich samych.
Przepiękna , bogata kolekcja Estery Grabarczyk, projektantki ukazującej zupełnie nieznane oblicze lnu i materiałów, które można wykorzystać po raz wtórny. Pokaz odbył się przy muzyce granej na żywo przez Katarzynę Niemierowską i Roberta Delegiewicza ,którzy stworzyli gothicko-rockowy klimat . Całość spięła choreografia Andrzeja Grabarczyka, który jest mistrzem tworzenia opowieści i ruchów scenicznych.

W tym roku podczas pokazów pojawili się również goście specjalni – Krystyna Mazurówna oraz Ryszard Rembiszewski, którzy uświetnili pokaz swoimi występami, nadając mu prestiż i osobliwy charakter. Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc i wsparcie wszystkim którzy przyczynili się do zrealizowania kolejnego projektu słowiański ,,jedwab”

WIZAŻ i FRYZURY – https://www.facebook.com/Profesjonalne.Studio.Urody.Jacqueline/

FOTOGRAF- https://www.facebook.com/fotogudi/?ref=br_rs